+38 (044) 388-90-40

+38 (050) 330-90-40

Заказать услугу
Українці можуть законно відмовитися від сплати великих тарифів

Українці можуть законно відмовитися від сплати великих тарифів

13.06.2016

Високі тарифи за комунальні послуги вже відчутно вдарили по кишенях українців.

Так, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже в два рази. Діятимуть вони вже з 1 липня 2016 року.

Адвокат Тетяна Монтян радить українцям, як законно не платити за високими тарифами, повідомляє znaj.ua з посиланням на mariupolnews.com.ua.

Перша її порада - йти в суд, оскільки НКРЕКП незаконна, отже, всі рішення, які вона приймає, також незаконні.

"Пленум Верховного Суду України відправив справу по законності формування та компетенції НКРЕКП до Конституційного Суду... І тепер дуже багато людей не платять монополістам за тарифами, які якраз і встановлює національний регулятор. Вони приносять до суду постанову пленуму Верховного Суду і кажуть: просимо призупинити розгляд справи, тому що поки незрозуміло, чи легітимний НКРЕ, що за тарифи він встановлює, ми платити не будемо, поживемо - побачимо", - сказала Тетяна Монтян на прес-конференції в РІА "Новини України".

Монтян наголосила, що, оскільки Конституційний Суд дуже завантажений справами, питання про легітимність національного регулятора розглядати там будуть нескоро.